نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهش پیام بدم یا نه

2111
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

بهش پیام بدم یا نه

من ۳۰ سالمهو امکان ازدواج هم ندارم ولی هرروز دارم افسرده تر میشم
    دلم میخاد با یه ادم مطمئن دوست باشم،سال قبل یه شرکتی بودم ک رییس شرکت هم لسانی هم عملی اظهار علاقه میکرد و چندین بار گفتم نه،البته با ایشون هم امکان ازدواج ندارم چون یه پسر بزرگ دارن
    اونموقع فکر میکردم میتونم تا همیشه تنها باشم ولی این مدت با توجه به کج خلقی ها تنگ نظری هایی ک پیدا کردم به این نتیجه رسیدم ک نمیتونم تنها باشم
    ایشون حتی تا روزی هم ک من میخاستم استعفا بدم بشدت مراقبم بود و ازم محافظت میکرد ،اینکه کسی از کارمندا نخاد حرفی بزنه یا کار غیر موجهی انجام بده،چون همه همکارا هم اقا بودن
    مثلا به پرسنلی ک با من توی اشپزخونه ناهار میخوردن ده ها بار تذکر داده بود ک بعد از تموم شدن غذاشون توی اشپزخونه نمونن ،و وقت غذاشون ده دقیقس،البته اینو روزای اخر مدیر عامل شرکت گفتنک رییس حتی اگه مسافرت هم باشه از دوربین مراقبه ک وقت ناهار طولانی نشه یا من با کارمندای دگ مدت طولانی جایی ک دوربین نیست تنها نباشم
    خلاصه اینکه کلا یسری توجهات این شکلی داشت ک من برای اولین بار بود ک از طرف کسی دریافت میکنم
    از ظاهرشون هم خیلی خوشم میومد ولی از ترس اینکه بعد از رابطه بخاد از شرکت اخراجم کنه بشدت ازش پرهیز میکردم
    تا یدعوایی پیش اومد و من استفا دادم و بعد ازون وارد یشرکت دگ شدم ولی همچنان دلم میخاد ایشون رو ببینم و دلم براش تنگ شده،بخصوص ک خیلی طالب یجریان عاطفی هستم و بشدت کمبودش رو در زندگیم حس میکنم
    دوبار از تلگرامی ک ایشون شمارشو نداشتن پیام دادم ولی ایشون جواب ندادن و فقط یکبار از شرکت تماس گرفتن ک من روم نشد جواب بدم
    الان چون بشدت درباره ی اینچیزا خجالتی هستم چطور دوباره باهاشون رابطه برقرار کنم ؟ چون خیلی ادم محافظه کاری هم هستن میدونم تا با خط خودم تماس نگیرم جواب درستی ازش نمیشنوم و چون توی اون یکسال هم مرتبا بهشون نه گفتم و استعفا دادم فک نمیکنم دوباره خودشون بیان سمتم،چطور سمتش برگردم؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بهش پیام بدم یا نه

سلام بهشما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام هست اما دقت کنید اگر منظور شما از اینکه ایشان یک پسر بزرگ دارند این است که ایشان متاهل می باشند در این صورت هرگونه توجه ایشان و وارد ارتباط شدن خیانت محسوب می شود و می تواند برای شما نیز مشکلات زیادی ایجاد کند اما اگر ایشان طلاق گرفته اند و یا به هر دلیل همسری ندارند مثلا همسرشان فوت کرده است خب اگر داشتن فرزند و شرایط سنی که در اینجا ذکر نشده است برای شما اهمیت ندارد و ایشان نیز از شما درخواست ازدواج کرده اند می توانید در مسیر درست و تحت نظر خانواده ها به این موضوع فکر کنید اما اگر قبل از درخواست از شما رابطه جنسی می خواهند این مسیر می تواند آسیب زا باشد و از فرصت های دیگر شما جلوگیری کند و برای آینده شما نیز مشکلات زیادی را ایجاد کند.
    سعی کنید که در کنار احترامی که برای احساسات و نیازهای خود قائل هستید از هیجانی تصمیم گیرفتن خوداری کنید و سعی کنید قبل از وارد شدن به این روابط که می توانید با یک تلفن و جویا شدن شرایط روحی و احوالات باشد سعی کنید که همه جوانب را مد نظر قرار بدهید .
    چون اگر ایشان متاهل هستند و به همسرشان تعهدی ندارند پس به شما نیز به احتمال زیاد نخواهند داشت و اینکه ایشان با توجه به شرایط اجتماعی احتمال اینکه در این شرایط و با داشتن فرزند جدا شوند و شما به این امید پیش بروید خیلی ضعیف می باشد در کنار آسیب های زیادی که نیز دارد .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بهش پیام بدم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط _دکمه نمایش پست ها
    من ۳۰ سالمهو امکان ازدواج هم ندارم ولی هرروز دارم افسرده تر میشم
    دلم میخاد با یه ادم مطمئن دوست باشم،سال قبل یه شرکتی بودم ک رییس شرکت هم لسانی هم عملی اظهار علاقه میکرد و چندین بار گفتم نه،البته با ایشون هم امکان ازدواج ندارم چون یه پسر بزرگ دارن
    اونموقع فکر میکردم میتونم تا همیشه تنها باشم ولی این مدت با توجه به کج خلقی ها تنگ نظری هایی ک پیدا کردم به این نتیجه رسیدم ک نمیتونم تنها باشم
    ایشون حتی تا روزی هم ک من میخاستم استعفا بدم بشدت مراقبم بود و ازم محافظت میکرد ،اینکه کسی از کارمندا نخاد حرفی بزنه یا کار غیر موجهی انجام بده،چون همه همکارا هم اقا بودن
    مثلا به پرسنلی ک با من توی اشپزخونه ناهار میخوردن ده ها بار تذکر داده بود ک بعد از تموم شدن غذاشون توی اشپزخونه نمونن ،و وقت غذاشون ده دقیقس،البته اینو روزای اخر مدیر عامل شرکت گفتنک رییس حتی اگه مسافرت هم باشه از دوربین مراقبه ک وقت ناهار طولانی نشه یا من با کارمندای دگ مدت طولانی جایی ک دوربین نیست تنها نباشم
    خلاصه اینکه کلا یسری توجهات این شکلی داشت ک من برای اولین بار بود ک از طرف کسی دریافت میکنم
    از ظاهرشون هم خیلی خوشم میومد ولی از ترس اینکه بعد از رابطه بخاد از شرکت اخراجم کنه بشدت ازش پرهیز میکردم
    تا یدعوایی پیش اومد و من استفا دادم و بعد ازون وارد یشرکت دگ شدم ولی همچنان دلم میخاد ایشون رو ببینم و دلم براش تنگ شده،بخصوص ک خیلی طالب یجریان عاطفی هستم و بشدت کمبودش رو در زندگیم حس میکنم
    دوبار از تلگرامی ک ایشون شمارشو نداشتن پیام دادم ولی ایشون جواب ندادن و فقط یکبار از شرکت تماس گرفتن ک من روم نشد جواب بدم
    الان چون بشدت درباره ی اینچیزا خجالتی هستم چطور دوباره باهاشون رابطه برقرار کنم ؟ چون خیلی ادم محافظه کاری هم هستن میدونم تا با خط خودم تماس نگیرم جواب درستی ازش نمیشنوم و چون توی اون یکسال هم مرتبا بهشون نه گفتم و استعفا دادم فک نمیکنم دوباره خودشون بیان سمتم،چطور سمتش برگردم؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . از موقعیت تجرد یا تاهل رئس سابقتون توضیح ندادین !
    اما اگر ایشون متاهل هستند بهتره از تصمیمات برپایه هیجان و ناشی از احساسات زود گذر پرهیز کنید چرا که این کار خیانت محسوب میشه و میتونه درمراحل بعدی شمارو درگیر شرایط نا خوشایند و آسیب کنه
    بهتره در صورتی که ایشون و هم شما مایل به باهم بودن هستین و درصورت متاهل نبودن این آقا تحت پروسه ازدواج اقدام سنجیده و پیش بینی شده به عمل بیارین درغیر این صورت رابطه با این آقا دردسر آفرین خواهد بود
    درصورتی که احساس علاقه و وابستگی و دلتنگی زیاد میکنید برای کمک کردن به خودتون از روانشناس کمک بگیرن
    ویرایش توسط Saltanat : 06-05-2020 در ساعت 08:40 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)